Litery 3d

Full 1
Temple Design
Twoja drukarnia cyfrowa
Full 1
Full 1
Temple Design
Kurtki Softshell z twoim nadrukiem
Full 1
Full 2
Oferta dopasowana do ciebie
Kompleksowo
doradztwo, projektowanie, druk
Full 2
Full 3
CREATIVE DESIGN
Najwyższej jakości profesjonalne
projekty graficzne
Full 3
Full 3
jakość
Reklamy tworzone z pasją.
Full 3
Full 3
jakość
WYDRUKI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
Full 3
Full 3
kreatywność
świeże spojrzenie na twoją reklamę
Full 3
Full 1
Full 1
previous arrow
next arrow

Litery przestrzenne 3D

Dzięki najnowszej inwestycji, Agencja reklamowa Temple Design Kłodzko ma dla Państwa do zaoferowania unikatowy sposób na reklamę. Litery przestrzenne 3D ze sturoduru są doskonałą alternatywą do tradycyjnej reklamy, przy czym są elegancką formą promowania Państwa firmy.

Styrodur to materiał podobny do styropianu lecz o bardziej jednorodnej strukturze (nie ma w sobie „kuleczek”), jest twardy, lekki, gładki, odporny na warunki atmosferyczne i daje się doskonale malować.

Oferujemy Państwu zarówno litery ze styroduru surowe, jak i litery malowane. Wszystkie litery przestrzenne są malowane najwyższej jakości farbami akrylowymi CAPAROL.

Do barwienia liter stosujemy farbę Amphiobolin E.L.F – bezemisyjna i bezrozpuszczalnikowa o wszechstronnym zastosowaniu, do wykonywania odpornych na warunki atmosferycne powłok zewnętrznych na gładkich i chropowatych powierzchniach. W przypadku gdy litery mają być eksponowane na ścianie północnej, litery są malowane farbą Muresko-Premim, zawierającą dodatki przeciwko rozwojowi alg, pleśni i grzybów.

Wewnątrz Amphiobolin E.L.F nadaje literom niezwykłą wytrzymałość, i jest odporne na szorowanie. Dzięki wysokiemu współczynnikowi odbijania światła nadaje się zarówno do niedoświetlonych korytarzy, klatek schodowych, magazynów, hal fabrycznych i garaży podziemnych, jak i dobrze oświetlonych biur, galerii, recepcji hotelowych, sal konferencyjnych oraz restauracyjnych.

Przy zamówieniach powyżej 600 zł netto, na terenie Ziemi Kłodzkiej wykonujemy wizualizację gratis: dojeżdżamy do klienta, wykonujemy zdjęcie, następnie na fotografię zostaje nanoszony projekt liter 3d.

kolor

czcionka

przeslij_logo

Druk Offsetowy

Zalecany do większego nakładu, koszt wydruku maleje wraz ze wzrostem nakładu.

czytaj więcej

Druk Cyfrowy

Druk cyfrowy daje możliwość błyskawicznej realizacji ulotek, plakatów czy wizytówek, w 24h.

czytaj więcej

Druk Wielkoformatowy

Wysokiej jakości grafiki wewnętrzne, zewnętrzne, samochodowe…

czytaj więcej

Gadżety reklamowe

Najlepszy sposób na identyfikację wizualną swojej firmy. Proponujemy szeroki asortyment gadżetów, by jak najlepiej dopasować się do Państwa potrzeb.

czytaj więcej

Druk na odzieży

Specjalizujemy się w nadrukach na tkaninach, wykorzystując różnorodne techniki drukarskie: sublimacja, flex, flock, termotransfer.

czytaj więcej