Full 3
Szyldy Kłodzko
LITERY PRZESTRZENNE
Jesteśmy PRODUCENTEM od 8 lat !
Full 3
Full 3
Szyldy Kłodzko
LITERY PRZESTRZENNE
Jesteśmy PRODUCENTEM od 8 lat !
Full 3
previous arrow
next arrow

DRUKARNIA KŁODZKO

Litery przestrzenne

Litery przestrzenne 3D ze sturoduru są doskonałą alternatywą do tradycyjnej reklamy, przy czym są elegancką formą promowania Państwa firmy.

Wszystkie litery przestrzenne są malowane farbami elewacyjnymi CAPAROL.

Do barwienia liter stosujemy farbę Amphiobolin E.L.F – bezemisyjna i bezrozpuszczalnikowa o wszechstronnym zastosowaniu, do wykonywania odpornych na warunki atmosferycne powłok zewnętrznych na gładkich i chropowatych powierzchniach.


Tablice reklamowe

Jesteśmy producentem trwałych i estetycznych szyldów i tablic reklamowych.
Specjalizujemy się w produkcji reklam z Dibondu, PCV, pleksi, szkła a tak że drewna. Oferujemy kompleksową usługę, doradztwo, projekt, druk i montaż.


Kasetony podświetlane Kłodzko

W naszej ofercie znajdą państwo kasetony świetlne wykonane na bazie ram aluminiowych. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących trwałej i ekonomicznie przystępnej cenowo reklamy świetlnej.


Reklamy świetlne z dibondu

Kasetony reklamowe charakteryzujące się bardzo nowoczesnym i eleganckim wyglądem. Ten rodzaj reklamy świetlnej stosowany jest coraz częściej w galeriach handlowych i nie tylko ponieważ charakteryzuje się wysokim poziomem żywotności zastosowanych materiałów konstrukcyjnych jak i elektrycznych.


    Zapyaj o cenę

    Logo/wzór napisu